Odložená PS5 verze Football Manageru 2023 vyjde po problému s certifikací už příští týden. Uživatelé PS Plus se dočkají slevy
i Zdroj: Sports Interactive
Football Manager 2023 Novinka Odložená PS5 verze Football Manageru 2023 vyjde po problému s certifikací už příští týden. Uživatelé PS Plus se dočkají slevy

Odložená PS5 verze Football Manageru 2023 vyjde po problému s certifikací už příští týden. Uživatelé PS Plus se dočkají slevy

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

25. 1. 2023 17:35

Simulace vlastního fotbalového klubu po měsících čekání konečně míří i k modré straně. Přestože byl totiž nejnovější díl ze série Football Manager dodán na trh už loni v listopadu (tedy alespoň na PC, Xbox, Switch a mobily), očekávaný debut pro PlayStation tak úplně nevyšel. Měsíc před vydáním byla studiem oznámena komplikace vyvstávající ze schvalovacího procesu, což zapříčilo to, že PS5 verze vydání nestihla. Šéf studia se tehdy oficiálně omluvil, přičemž nyní přichází s informací ohledně finálního data vydání.

Reklama

  • Loňský Football Manager 2023 dostává pevné datum vydání pro PS5 verzi
  • Po loňském problému s certifikačním procesem bude opožděná verze vydána 1. února

V kontrastu s původní zprávou, jež mohla pro někoho vyznít i tak, že si možná počkáme ještě déle, vyjde PS5 verze 1. února. Studio píše, že zhruba měsíc od současné chvíle (tedy po zdárném ukončení přestupů mezi fotbalovými kluby) bude vydána i aktualizace souvisejících soupisek, a to v souladu s updaty pro ostatní platformy.

„Jsme potěšeni, že vám konečně můžeme přinést zprávu, že FM23 dostaneme i do rukou hráčů na PS5. Od chvíle, kdy došlo k ohlášení odkladu, pracovali lidé ze Sports Interactive i Segy neúnavně se Sony na tom, aby byly problémy vyřešeny, a jsme proto rádi, že nyní máme hru, která je plně připravena na vydání příští týden,“ dodává k oznámení ředitel studia Sports Interactive, Miles Jacobson.

Co se týká možnosti hru pořídit, stojí za to prohodit, že uživatelé PS Plus mohou těžit i ze svého předplatného. Až do 14. února trvá totiž pro tyto uživatele pouze dočasná nabídka, kdy mohou zmíněnou PS5 verzi pořídit s 20% slevou.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz