Midnight Suns i F1 Manager dostávají vlastní trial pro PS Plus Premium. Předplatilé nejvyššího tieru si tak obě hry mohou vyzkoušet zdarma
i Zdroj: Firaxis / Take-Two Interactive
Marvel’s Midnight Suns Novinka Midnight Suns i F1 Manager dostávají vlastní trial pro PS Plus Premium. Předplatilé nejvyššího tieru si tak obě hry mohou vyzkoušet zdarma

Midnight Suns i F1 Manager dostávají vlastní trial pro PS Plus Premium. Předplatilé nejvyššího tieru si tak obě hry mohou vyzkoušet zdarma

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

27. 1. 2023 17:55

Služba PS Plus ve svém nejvyšším předplatném Premium i nadále rozšiřuje seznam trialů. Díky těmto časově omezeným demům, které mnoha hráčům otevírají hry na několik hodin, si hráči mohli za leden již vyzkoušet remake The Last of Us: Part I (2 hodiny), A Plague Tale: Requiem (2 hodiny) nebo třeba Gotham Knights (1 hodiny). Nově se však zase rozšiřuje, a to dokonce o dva zajímavé loňské tituly – Marvel's Midnight Suns a F1 Manager 2022.

Reklama

  • PS Plus Premium se nově rozšiřuje o trial verzi Marvel's Midnight Suns (2 hodiny) a F1 Manager 2022 (3 hodiny)

První z obou nabízených her, u které nám její vývojáři z Firaxis představili i první DLC, najdeme ve službě v edici s pěticí prémiových skinů, a to až na dvě hodiny čistého herního času. 

Druhou hru, jíž se naopak pomocí monopostů stihli zalíbit lidé z Frontier, můžete hrát hodiny tři – tedy o hodinu déle. Je však dobré pamatovat, že nejnovější díl F1 Manager není prost určité kontroverze, a to včetně té, že hra již nedostane žádný rozšiřující obsah, pokud jde o další plány studia, které jsou známy.. Pro případné zájemce by se tak mohlo jednat o informaci, jež rozhodne, zda se hru nyní vyplatí koupit, nebo ne.

Co se týká obecného fungování trialů, kterým tyto hry podléhají, raději dodejme, že odpočet času nevychází ze stahování, ale hraní hry. Pokud tedy hru začnete stahovat v jeden moment, čas, který výše Sony slibuje, nezačne ubývat až do okamžiku prvního spuštění, a ubývá jen, pokud je hra zapnuta.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz