oznameni-race-pro-od-simbinu
Novinka Oznámení RACE Pro od SimBinu

Oznámení RACE Pro od SimBinu

Zdeněk Princ

Zdeněk Princ

2
NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu

NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu

NVIDIA na letošním CES 2026 v Las Vegas zase jednou ukázala, že hardware je sice fajn, ale software je to, co dneska prodává grafiky.

Reklama

Minulý měsíc se vyrojily spekulace, že vývojáři ze SimBinu pracují na Xboxové verzi své závodní hry RACE, kterou by měla pod názvem Race 360 distribuovat společnost THQ. Informace o názvu a distributorovi se ukázali jako liché, nic to nemění na tom, že SimBin na závodní hře pracuje. Podle tiskové zprávy se bude jmenovat RACE Pro a opravdu si ji užijí jen hráči na Xboxu 360. Stejně jako předchozí díly série, i Pro půjde cestou simulace. Zajezdíme si ve více než dvou stech vozech a podobně jako v poslední PC dostaveníčku změříme síly s protivníky v sériích WTCC, Formule 3000 a Formule BMW. Abychom byli důslední, musíme zmínit, že WTCC s vozy Alfa Romeo, BMW, Chevrolet a Seat se na X360 objeví vůbec poprvé.

Co se týče samotného zážitku ze hry, skvělé grafické zpracování spolu s fyzikálním enginem Lizard bude tvrdit muziku. Dostupný bude pochopitelně i multiplayer, a to jak online, skrze Xbox Live s podporou 12 hráčů, tak offline v režimu Hot-Seat. K tiskovce byly přibaleny dva první obrázky a také poslední zmínka o tom, že hra vyjde letos na podzim.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama