Orcs Must Die! 3 už si můžete zahrát i na PC a konzolích, exkluzivita pro Stadii skončila
Novinka Orcs Must Die! 3 už si můžete zahrát i na PC a konzolích, exkluzivita pro Stadii skončila

Orcs Must Die! 3 už si můžete zahrát i na PC a konzolích, exkluzivita pro Stadii skončila

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

25. 7. 2021 10:30

Třetí pokračování akční variace na tower defense žánr od studia Robot Entertainment je nově nabízen na všech základních platformách. Roční časová exkluzivita, kterou si v případě Orcs Must Die! 3 uzmul Google už při předloňském představení Stadie, se tak konečně nachýlila ke konci.

Reklama
Reklama

  • Orcs Must Die! 3 vyšel už i na PC a konzole
  • Exkluzivita pro Google Stadia tím tak definitivně skončila

Po dvou regulérních dílech a ukončené free-to-play odbočce Unchained zamíří mezi hráče na domácích platformách i Orcs Must Die! 3. Datum vydání PC a konzolové verze pro PS4 a Xbox One připadlo navíc už na 23. července, tudíž máte-li zájem, můžete se hraním začít už teď.

Hra se při vydání těšila lehce nadprůměrnému hodnocení, běžně okolo sedmi bodů z deseti. Zároveň však platí, že i přes kritické přijetí, které nepotěší, ale ani nenadchne, a repetitivní design úrovní ji řada hráčů ve světle dalších (nutno podotknout nepříliš nepočetných) Stadia exkluzivit stále označila za onoho jednookého krále mezi slepými.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz