Oficiální stránky zmiňují, že na akci Developer_Direct dojde k odtajnění termínů vydání her Redfall, Forza Motorsport a Minecraft Legends
i Zdroj: Arkane Studios / Bethesda
Novinka Oficiální stránky zmiňují, že na akci Developer_Direct dojde k odtajnění termínů vydání her Redfall, Forza Motorsport a Minecraft Legends

Oficiální stránky zmiňují, že na akci Developer_Direct dojde k odtajnění termínů vydání her Redfall, Forza Motorsport a Minecraft Legends

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

13. 1. 2023 09:59

V týdnu došlo k potvrzení showcase Developer_Direct, která přinese čerstvé informace o nejbližších hrách z produkce Xbox Game Studios a Bethesdy. Nyní prosákly další detaily.

Reklama

  • Německá verze Xbox Wire prozrazuje důležitý detail k prezentaci od Microsoftu
  • Na akci se dozvíme termíny vydání chystaných her

Oznámení na oficiálních stránkách Xbox Wire zmiňovalo tituly, o nichž se na akci bude mluvit, konkrétně jde o Forzu Motorsport, Minecraft Legends, Redfall a The Elder Scrolls Online. Už ale nebylo řečeno, zda budou zveřejněny termíny vydání.

Tuto skutečnost zřejmě omylem potvrdila německá mutace Xbox Wire, na což upozornil magazín VGC. Vyjádření zmiňuje, že diváci vůbec poprvé uvidí “termíny vydání skvělých her pro Xbox, které dorazí v horizontu několika následujících měsíců”, následně jsou vyjmenovány výše zmíněné tituly.

Obecně se očekává, že Forza Motorsport spolu s Minecraft Legends přijdou na řadu někdy na jaře, s akcí Redfall se počítá v první polovině letošního roku (dle spekulací dorazí v květnu). To platí i pro Starfield, RPG od Bethesdy nicméně na lednové prezentaci k vidění nebude.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz