Objevily se další screenshoty ze Starfieldu. Novinář tvrdí, že hra na PlayStationu opravdu nevyjde
Novinka Objevily se další screenshoty ze Starfieldu. Novinář tvrdí, že hra na PlayStationu opravdu nevyjde

Objevily se další screenshoty ze Starfieldu. Novinář tvrdí, že hra na PlayStationu opravdu nevyjde

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

17. 5. 2021 11:15 5

Už to budou téměř tři roky, co Bethesda oznámila Starfield. Od té doby však projekt drží pod pokličkou, oficiální cestou se k nám tedy mnoho informací nedostalo. O hře jsme si však mohli udělat obrázek díky únikům, které nyní doplňuje několik screenshotů.

Reklama
Reklama

  • Zřejmě došlo k úniku obrázků ze Starfieldu
  • Snímky byly údajně pořízeny v buildu z roku 2018
  • Novinář Jeff Grubb tvrdí, že půjde o exkluzivitu pro platformy Microsoftu

Těmi se na Twitteru pochlubil uživatel s přezdívkou Skullzi. Podle všeho jde o starší snímky pořízené v buildu z roku 2018. Na obrázcích se objevují interiéry vesmírné stanice, first-person i third-person perspektiva a také jakási helma.

Sluší se dodat, že není potvrzeno, zda jde o autentické snímky. Není to poprvé, co se podobné materiály objevily. K prvnímu úniku došlo v září loňského roku, podle všeho se taktéž jednalo o snímky z roku 2018.

O víkendu se ke hře znovu vyjádřil novinář Jeff Grubb. V příspěvku na Twitteru si stojí za tím, že půjde o exkluzivitu pro platformy Microsoftu, Starfield tedy nepřistane na konzolích PlayStation. Krom toho se povídá, že by k vydání mohlo dojít koncem letošního roku. I k tomu by Bethesda mohla říct více už příští měsíc, bude totiž součástí digitálního veletrhu E3.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz