Oba protagonisté seriálu The Last of Us nehráli původní hru, herečce Belle Ramsey to produkce přímo doporučila
i Zdroj: HBO
Novinka Oba protagonisté seriálu The Last of Us nehráli původní hru, herečce Belle Ramsey to produkce přímo doporučila

Oba protagonisté seriálu The Last of Us nehráli původní hru, herečce Belle Ramsey to produkce přímo doporučila

Radek Raudenský

Radek Raudenský

10. 10. 2022 13:06 1

Očekávaný seriál The Last of Us s Bellou Ramsey a Pedro Pascalem v hlavních rolích je velice očekávaným snímkem, který staví na populární herní sérii. Podle prvního teaseru nevypadá projekt vůbec špatně, zajímavé ale je, že ani jeden z protagonistů nehrál původní hru, což dokonce chtěli sami producenti.

Reklama

  • Oba protagonisté televizního seriálu The Last of Us nehráli původní hru
  • Herečce Belle Ramsey to produkce po konkurzu dokonce doporučila

Ramsey v rozhovoru pro USA Today tvrdí, že po konkurzu jí produkce sama řekla, aby se do hry nepouštěla. „Po mém prvním konkurzu se mě zeptali „Hrála si hru?“. Řekla jsem jim, že ne, a oni jen dodali, aby to tak zůstalo. Podívala jsem se na nějaký gameplay na YouTube, abych aspoň věděla, jaké to je. Už se opravdu těším, až to vyjde – byla to opravdu velká součást mého života. Točili jsme po celý rok, což je opravdu dlouho, pokud jste na světě jen 19 let,“ prozradila Ramsey. 

„Pedro mi na konci napsal kartičku, kde bylo „Jak zvláštní je, že něco tak velkého a životního se stalo tak brzy ve tvém životě, a tak pozdě v tom mém.“ Přišlo mi to opravdu hezké,“ doplnila herečka. Dle dřívějších slov Pedra Pascala si i herec držel od hry odstup a viděl jen kousek, když The Last of Us hrál jeho synovec. Seriál The Last of Us by měl vyjít v příštím roce na platformě HBO Max.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz