O remaster Spider-Mana od Insomniac Games je na Steamu velký zájem. Hra pokořila Horizon Zero Dawn
i Zdroj: Insomniac Games / Sony Interactive Entertainment
Marvel's Spider-Man Novinka O remaster Spider-Mana od Insomniac Games je na Steamu velký zájem. Hra pokořila Horizon Zero Dawn

O remaster Spider-Mana od Insomniac Games je na Steamu velký zájem. Hra pokořila Horizon Zero Dawn

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

15. 8. 2022 09:13

Mezi nejoblíbenější superhrdiny od Marvelu rozhodně patří také pavoučí muž. Svědčí o tom i poslední čísla ze Steamu, kde koncem minulého týdne zazářil Marvel’s Spider-Man Remastered.

Reklama
Reklama

  • Marvel’s Spider-Man Remastered dosáhl na Steamu na více než 66 tisíc souběžně hrajících lidí
  • Remaster tak pokořil Horizon Zero Dawn, nestačil akorát na God of War

Peter Parker se postaral o velmi pěkná čísla. V sobotu večer hra zaznamenala 64 893 souběžně hrajících lidí, o den později šlo o 66 436. Pokud se jedná o tituly od PlayStation Studios, jde o druhý nejúspěšnější launch na Steamu. První místo uhájil God of War (73 529 hráčů).

Je třeba připomenout, že Steam není jediným místem, kde je Spider-Man od Insomniac Games k mání. Remaster je k dispozici také v obchodě Epic Games Store, i zde zajisté oslovil tisíce lidí.

Hráči na PC se letos mohou těšit na i další porty. Na podzim Sony naváže s dobrodružstvím Milese Moralese, chystá se také Uncharted: Legacy of Thieves Collection. Oba tituly však stále čekají na konkrétní termín vydání.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz