NVIDIA dnes večer odhalí novou generaci grafických karet NVIDIA RTX, sledujte livestream od 17:00
i Zdroj: Unsplash
Novinka NVIDIA dnes večer odhalí novou generaci grafických karet NVIDIA RTX, sledujte livestream od 17:00

NVIDIA dnes večer odhalí novou generaci grafických karet NVIDIA RTX, sledujte livestream od 17:00

Radek Raudenský

Radek Raudenský

20. 9. 2022 13:45

Dnes večer se hardwarový průmysl dočká dalšího velkého oznámení, který posune svět grafických karet opět o generaci dopředu. NVIDIA si totiž připravuje livestream pojmenovaný jako „Project Beyond“, na kterém ukáže novou generaci grafických karet RTX 4000.

Reklama

  • NVIDIA dnes večer odhalí nové grafické karty
  • V 17:00 se spustí speciální vysílání na Twitchi

Vysílání začíná v 17:00 a vysílat se bude streamovací platformě Twitch.tv. Jak už jsme zmínili, prezentace by měla ukázat další generaci herních grafických karet NVIDIA RTX, které dle spekulací přinesou další masivní skok ve výpočetním výkonu.

Navíc by se postupem času měla uklidnit i celá situace okolo nedostatku GPU a jejich předražených cenách. Kryptoměna Ethereum, která byla jedním z hlavních strůjců mánie okolo těžení kryptoměn, totiž změnila způsob své těžby a již se nedá získat skrze výkon grafických karet. Zájem o ně by tak měl spadnout a nejen nová generace by tak mohla být mnohem dostupnější. Bohužel se ale obejdeme bez jednoho významného výrobce, společnost EVGA totiž oznámila ukončení spolupráce s NVIDIÍ. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz