Nový Hitman zmizel z evropského PS Store
Hrej.cz Novinka

Nový Hitman zmizel z evropského PS Store

Vojta Dřevíkovský

Vojta Dřevíkovský

12. 1. 2016 16:55 4
Reklama
Reklama

Předobjednávka rebootu série Hitman byla odstraněná z evropského katalogu PlayStation Store. Stealthová hra tak není v současnosti dostupná pro evropské hráče, zatímco v jiných regionech se v katalogu stále zobrazuje.

Zástupci Sony říkají, že Square Enix pozměnil konfiguraci produktu, následkem čehož musela být položka z katalogu odstraněna a všechny existující předobjednávky byly zrušeny. Hráči, kterých se změna týká, by měli být obesláni e-mailem velice brzy.

Předobjednávka titulu je potřeba k tomu, aby byli hráči pozváni do bety, která v únoru startuje na PS4 a PC. Na Steamu Hitman stále figuruje v katalogu her a stav předobjednávek by neměl být jinak ovlivněn.

Nová stránka pro připravovaného Hitmana se má na PS Storu objevit brzy a pravděpodobně bude třeba, aby si evropští hráči hru opět předobjednali, budou-li se chtít bety zúčastnit.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz