Hrej.cz Novinka

Nový Hitman bude oznámen už ve čtvrtek

martin-nahodil
Martin Nahodil
5. 6. 2018 09:00 Sdílej:
Reklama
Reklama

E3 je opravdu za rohem a stále více a více to vypadá, že neuvidíme tolik překvapení. Vývojářská studia totiž poslední týdny lákají fanoušky přes své sociální sítě na oznámení nových titulu, ale pokaždé je naprosto jasné, o co ve finále půjde. K tomu se přidalo i studio IO Interactive, které skrz svůj twitter láká na odhalení nového Hitmana.

V kratičkém videu najdeme datum 7. června. To jistě souvisí s eventem, který pořádá Warner Bros. ještě před samotnou výstavou E3. Pokud jste čekali, že se nové mise Agenta 47 objeví na konferenci Square Enixu, tak vás musíme vyvést z omylu. Na konci loňského roku odkoupilo studio IO Interactive samo sebe a stalo se tak nezávislým. S sebou si vzali i značku Hitman a se Square Enixem tedy už nemají nic společného. Své síly spojili s gigantem Warner Bros..

V souvislosti s Hitmanem také došlo na menší faux pas. Skrz Warner Bros. se dostalo na veřejnost logo nového dílu. Nedlouho po jeho zveřejnění už nebylo na jejich stránkách k dohledání. Nový díl by se tedy měl jednoduše jmenovat Hitman 2, což napovídá tomu, že se IO bude držet epizodického vydávání. Přeci jen jejich poslední výtvor označují jako Season 1 a už v minulosti naznačovali, že druhá sezóna se blíží.

Během čtvrtečního eventu dojde i na jiné hry. Na oficiálním twitterovém účtu WB najdete třeba teaser na závodní hru, která bude mít pravděpodobně něco společného s Nascar. Na další informace si budeme muset počkat. Event můžete sledovat živě na jejich oficiálních stránkách.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz