Novinář naznačuje, kdy vyjde remake The Elder Scrolls IV: Oblivion
i Zdroj: Bethesda
Novinka Novinář naznačuje, kdy vyjde remake The Elder Scrolls IV: Oblivion

Novinář naznačuje, kdy vyjde remake The Elder Scrolls IV: Oblivion

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

Tom Warren tvrdí, že předělaný Oblivion dorazí za pár měsíců.

Reklama


  • Remake The Elder Scrolls IV: Oblivion údajně dorazí koncem jara, případně začátkem léta
  • Insider Nate the Hate nedávno zmiňoval červen

Fanoušci série The Elder Scrolls doufali, že se během akce Xbox Developer_Direct představí chystaný remake Oblivionu, k tomu ale nakonec nedošlo. Další zprávy napovídají, že se nic nemění na skutečnosti, že k vydání hry dojde velmi brzy.

Vývojář prozrazuje, čím se bude lišit remake Oblivionu od původní hry
i Zdroj: Bethesda

Vývojář prozrazuje, čím se bude lišit remake Oblivionu od původní hry

Informace od bývalého zaměstnance studia Virtuos naznačují, co lze očekávat od remaku The Elder Scrolls IV: Oblivion.

S informací přispěchal novinář Tom Warren. V rámci newsletteru magazínu The Verge s odkazem na vlastní zdroje uvedl, že remake bude k dispozici na konci jara, případně začátkem léta. Sluší se připomenout, že insider Nate the Hate nedávno mluvil o červnu.

Poslední informace se objevily zhruba dva týdny nazpět. Server MP1st vydoloval další detaily ohledně hratelnosti. Například vyšlo najevo, že se autoři inspirovali souls-like tituly, když předělávali soubojový systém. Více si můžete přečíst v přiloženém článku.


Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama