Hrej.cz Star Wars Jedi: Fallen Order Novinka

Disney potvrzuje vylepšenou verzi Jedi: Fallen Order. Dorazí na PlayStation 5 a Xbox Series

radek-raudensky
Radek Raudenský
29. 4. 2021 22:30 Sdílej:

V březnu se na veřejnost dostal únik ohledně vylepšené verze Star Wars Jedi: Fallen Order. Ten pocházel ze stránek německé ratingové společnosti, která hodnotila přístupnost vylepšené verze pro PlayStation 5 a Xbox Series. Respawn ani Disney tehdy situaci nekomentovali, stává se tak až nyní.

Reklama
Reklama

  • Disney potvrzuje vylepšenou verzi Star Wars Jedi: Fallen Order
  • Dorazí na PS5 a Xbox Series, pro vlastníky původní verze bude zdarma
  • Zároveň bude zítra vydán Star Wars Triple Bundle s hrami SW: Squadrons, Jedi: Fallen Order a Battlefront II

Za necelý týden, přesněji 4. května, se totiž koná den Star Wars, Disney si tak pro celou franšízu připravilo obrovské množství novinek. Ty rozepisuje v rozsáhlé tiskové zprávě, kde došlo i na Star Wars Jedi: Fallen Order. Právě pro tuto hru totiž vývojáři oznámili vylepšenou verzi.

Více se ale o novince nic nedozvídáme. Disney akorát potvrzuje existenci vylepšené verze pro PlayStation 5 a Xbox Series, která bude pro vlastníky původní hry zcela zdarma. Zároveň s tím se spouští slevová akce, kdy je hra o 70 % levnější. K tomu se navíc stane součástí EA Star Wars Triple Bundle, kam se vměstná Star Wars: Squadrons, Jedi: Fallen Order Deluxe Edition a Star Wars Battlefront II: Celebration Edition.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz