Nové alias McCreeho z Overwatch bude Cole Cassidy
Overwatch Novinka Nové alias McCreeho z Overwatch bude Cole Cassidy

Nové alias McCreeho z Overwatch bude Cole Cassidy

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

23. 10. 2021 11:00

Blizzard přináší aktualizaci k plánovanému přejmenování McCreeho z prvního Overwatch. Změna ve značení populárního charakteru, jenž doposud sdílel jméno s jedním ze zaměstnanců nařknutých z nevhodného chování na pracovišti, bude dokončena příchodem updatu příští týden.

Reklama
Reklama

  • Pistolník McCree z Overwatch se přejmenovává na Colea Cassidyho
  • Změna v pojmenování postavy navazuje na shodu jejího jména s jedním z propuštěných zaměstnanců Blizzardu

Oproti dřívějšímu pojmenování po propuštěném vývojáři Jessem McCreem bude postava oblíbeného ostrostřelce nově vedena jako Cole Cassidy. K jeho „přidání“ do repertoáru hrdinů prvního Overwatch dojde už 26. října. Blizzard rovněž nad rámec pozměněného oslovení přidává i detailnější biografický popisek, dále přibližující pohnutý osud nyní již napraveného pistolníka.

Podobně jako u touž příčinou podmíněná alterace a odstranění obsahu ve World of Warcraft se tak probíhající spor u kalifornského soudu projevuje dalším zásahem do světa videoher. Vztáhneme-li pak přítomnou diskuzi i na širší spektrum problémů, můžeme k četným potížím Blizzardu přidat i čerstvé propuštění 20 zaměstnanců či postarší odchod vedoucího vývoje Diabla IV a šéfproducenta Overwatch 2. Minimálně v případě čtvrtého Diabla byla ale situace přednedávnem napravena dosazením náhradního ředitele.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz