Hrej.cz Novinka

Nová upoutávka láká na Ghost of Tsushima

david-plechacek
David Plecháček
30. 6. 2020 10:22 1 Sdílej:
Reklama
Reklama

Poslední first-party exkluzivity PlayStationu 4 přichází po sobě v krátkém sledu. Sotva někteří stačili vstřebat zážitek z The Last of Us Part 2, na trh se pomalu vkrádá Ghost of Tsushima. Studio Sucker Punch už by si pomalu rádo odvedlo hráče do Japonska, a na cestu tak balí nový příběhový trailer.

Ačkoliv není zřejmé, jaký příběh bychom měli přesně čekat, příběhové zasazení je jasné – Japonsko čelí invazi Mongolů, přičemž ta velkou silou dopadne na ostrov Cušima. Jin Sakai, hlavní hrdina hry, zůstane posledním přeživším samurajem, v jehož kůži se s Mongoly budeme muset popasovat. Jak se píše v popisku nového videa, Jin bude muset obětovat úplně vše, aby ochránil to, co zbylo z jeho domova a z jeho obyvatel.

Jestli se Jin bude držet samurajského kodexu, nebo jestli se uchýlí do stínů a bude likvidovat nepřátelé ve světle noci, už je jen na vás. Ghost of Tsushima vychází už 17. července. Vydáte se do Země vycházejícího slunce?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz