Nová mobilní hra Phobies prověří vaše strachy a fobie, pro všechny je teď zdarma
i Zdroj: Smoking Gun Interactive / Phobies press kit
Mobilní hraní Novinka Nová mobilní hra Phobies prověří vaše strachy a fobie, pro všechny je teď zdarma

Nová mobilní hra Phobies prověří vaše strachy a fobie, pro všechny je teď zdarma

Jakub Fišer

Jakub Fišer

10. 10. 2022 09:15

Znáte všechny svoje strachy a fobie? Nápaditá mobilní hra Phobies se věnuje právě panickému strachu a nabízí tahový boj s vašimi největšími fobiemi. Výhodou je i dostupnost na obě platformy zcela zdarma.

Reklama

  • Phobies je nová mobilní tahová strategie
  • Bojovníky se stanou vaše strachy a fobie
  • Hra je zdarma pro iOS i Android

V tahové strategii Phobies máte za úkol poskládat tým největších strachů, obav a fobií a vyhrát boj s dalšími. Hra má psychologický přesah, neboť se dle tvůrců odehrává v podvědomí člověka a jednotlivých postaviček je až 120 a byly inspirovány skutečnými strachy.

Každá fobie má vlastní kartičku, která ukazuje její životní statistiky, kolik má životů, jaký udává damage či jaký má speciální útok. Není tak divu, že hra nabízí vcelku rozličné způsoby mikrotransakcí. Slabinou není ani stylizovaná grafika, poutavá hudba a obecně dobré audiovizuální prvky.

Mobilní tahovka Phobies, kterou můžete hrát offline i online s kamarády, je k mání na obou velkých platformách – Android i iOS – a to kompletně zdarma, bez nutnosti platit cokoliv navíc.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz