NetherRealm chystá oznámení Mortal Kombat 12, ukazuje "nechtěný" únik
Mortal Kombat 11 Novinka NetherRealm chystá oznámení Mortal Kombat 12, ukazuje "nechtěný" únik

NetherRealm chystá oznámení Mortal Kombat 12, ukazuje "nechtěný" únik

Radek Raudenský

Radek Raudenský

28. 1. 2022 17:00

Mortal Kombat 11 se ještě donedávna těšil podpoře ze strany studio NetherRealm, od vydání hry už ale uběhly téměř tři roky. Pokud tedy vývojáři nekují plány na jinou značku, je další díl pokračování jistotou – což naznačuje i teaser producenta Jonatana Andersena, zatím označovaný jako „chtěný únik“.

Reklama
Reklama

  • Producent studia NetherRealm naznačuje oznámení Mortal Kombat 12
  • Malé náznaky sdílel skrze fotku propagačních materiálů ke starým dílům

Andersen totiž na svém Twitteru sdílel fotku starých propagačních materiálů nejen k Mortal Kombat, ale taktéž k Injustice 2. I když by mohlo jít o zdánlivě obyčejnou nostalgickou fotku, je velice důležité zaměřit se na pravý horní roh obrazovky – kousek obrazovky totiž prozrazuje vše, co fanoušci Mortal Kombat potřebují.

NetherRealm chystá oznámení Mortal Kombat 12, ukazuje "nechtěný" únik

„Nesdílejte žádnou část tohoto videa… Naši fanoušci horlivě pátrají po jakékoliv stopě… Buďte s materiály velice opatrní,“ píše “Christine” v údajném emailu. Vše pak doplňují ikony na ploše, jejichž názvy MK12_Mast.. a Reptile naznačují leccos – NetherRealm se připravuje na brzké oznámení nového Mortal Kombat, ve kterém se dost možná objeví i Reptile.

K podobným „únikům“ se už dříve uchýlil poměrně komicky oficiální účet Xbox Game Pass, který v podobném stylu – tedy přes sdílení „cenzurovaných“ emailů - oznamoval nové přírůstky do stejnojmenné předplatné služby. A nás to rozhodně baví!

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz