Mortal Kombat X a Hell Let Loose. Předčasné odhalení her v PS Plus se zřejmě opakuje
Novinka Mortal Kombat X a Hell Let Loose. Předčasné odhalení her v PS Plus se zřejmě opakuje

Mortal Kombat X a Hell Let Loose. Předčasné odhalení her v PS Plus se zřejmě opakuje

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

26. 9. 2021 22:30

Ani tento měsíc se neobejde bez úniku potenciálních titulů v PlayStation Plus. Stejně jako pro aktuálně platnou nabídku i nyní pracujeme se zprávou uživatele Billbill-Kun z webu Dealabs. Po akurátním informování o Overcooked! All You Can Eat, Hitman 2 a Predator: Hunting Grounds před začátkem září předpovídá nově insider i seznam her pro měsíc říjen. Verifikaci informací pocházejících opět z francouzského PlayStation Storu přidávají i moderátoři řečeného webu.

Reklama
Reklama

  • Oficiální ohlášení her pro PlayStation Plus předchází další předpověď
  • Autor potvrzeného úniku pro září přináší svou predikci i pro říjen
  • Hovoří o PGA Tour 2K21 (PS4), Mortal Kombat X (PS4) a Hell Let Loose (PS5)

Předplatitelé PS Plus na konzoli PlayStationu 4 se mají i průběhem října opět dostat ke dvěma titulům. Tím prvním se má podle Billbill-Kuna stát licencovaný golf z loňského roku PGA Tour 2K21 od vydavatele 2K, tím druhým bojovka Mortal Kombat X od studia NetherRealm. 

Pro hráče, kteří si již stačili polepšit k PlayStationu 5, rozmanitost narůstá. Navrch zmíněného se jim má otevřít cesta i k druhoválečné multiplayerové střílečce Hell Let Loose, jejíž vlastní datum vydání pro současné konzole odpovídá i dni, na nějž autor úniku upozorňuje. Jak na PlayStationu 5, tak do PS Plus má hra zamířit 5. října, přičemž tentýž den navštíví službu i oba zbylé tituly. Vystřídání všech tří za novou skupinu her má posléze nastat 2. listopadu.

Závěrem ještě krátkou poznámku. Jste-li plátcem PS Plus a zároveň i uživatelem PlayStationu 5, Mortal Kombat X už defacto vlastníte, neboť jde o jednu z 20 her “bezplatného” balíčku PS Plus Collection.

Mortal Kombat X a Hell Let Loose. Předčasné odhalení her v PS Plus se zřejmě opakuje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz