Loňský film Mortal Kombat slaví úspěch, Warner Bros. údajně chystá pokračování
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Loňský film Mortal Kombat slaví úspěch, Warner Bros. údajně chystá pokračování

Loňský film Mortal Kombat slaví úspěch, Warner Bros. údajně chystá pokračování

Radek Raudenský

Radek Raudenský

27. 1. 2022 13:21

Filmový Mortal Kombat z minulého roku dopadl poměrně dobře. Warner Bros. se pustilo do poměrně riskantního projektu, vydařila se ale choreografie i speciální efekty, které jsou pro tuto sérii naprosto typické. Dle dostupných dat se s rozpočtem 55 milionů dolarů podařilo vydělat přes 80 milionů dolarů, což je očividně dostatečný úspěch pro tvorbu pokračování.

Reklama
Reklama

  • Dle webu Deadline se chystá pokračování filmu Mortal Kombat
  • Warner Bros. si měli najat scénáristu Jeremyho Slatera

Alespoň to tvrdí web Deadline, který se soustředí na informace z filmového průmyslu. Na pokračování nyní pracuje Jeremy Slater, hlavní scénárista snímků Moon Knight, Uprising či seriálu The Umbrella Academy. 

Mortal Kombat vyšel v dubnu loňského roku jak v kinech, tak na HBO Max. Od té doby se film drží na předních příčkách sledovanosti již zmíněné streamovací platformy, což je společně s výdělky z kin velký úspěch, který údajně překonal i očekávání Warner Bros.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz