Netflix vydal dokument o League of Legends
Novinka Netflix vydal dokument o League of Legends

Netflix vydal dokument o League of Legends

Marek Selinger

Marek Selinger

21. 10. 2019 16:02
Reklama
Reklama

V dubnu jsme psali o tom, že Netflix si pro své předplatitele připravil snímek o pozadí vývoje For Honor, který, jak se po zhlédnutí ukázalo, byl relativně kvalitním dokumentárním počinem. Dle všeho film Playing Hard sklidil slušný úspěch, proto se americký gigant rozhodl v mapování videoherních témat pokračovat. Dočkali jsem se tak ohlášení seriálu podle Cuphead a aktuálně i vydání dokumentu o League of Legends.

Ten si svou premiéru na streamovací službě odbyl právě v těchto dnech, jeho zařazení do nabídky jsme si všimli již během víkendu. Znovu nás na něj upozornila lokální fanouškovská stránka Netflixu, přičemž dle komentářů pod příspěvkem se zdá, že se jedná o povedený dokument. V rozmezí takřka 80 minut je probírán celkový fenomén této hry včetně rozhovorů s vybranými hráči. My sami jsme snímek League of Legends: Origins ještě neviděli, chystáme se na něj dnes večer. Našince určitě ještě potěší skutečnost, že Netflix přidal na výběr i české titulky, tudíž nebrání žádnému předplatiteli, aby si film užil.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz