Netflix si připisuje první větší hru, na platformu zamířilo Hextech Mayhem
i Zdroj: Hrej.cz
Hextech Mayhem Novinka Netflix si připisuje první větší hru, na platformu zamířilo Hextech Mayhem

Netflix si připisuje první větší hru, na platformu zamířilo Hextech Mayhem

Radek Raudenský

Radek Raudenský

4. 2. 2022 10:15

Před pár dny Netflix oznámil partnerství se společností RocketRide Games, skrze kterou by na platformu mělo zamířit více mobilních her. Ty si ale streamovací gigant zajišťuje i jinde. Tentokrát půjde o projekt studia Riot Games, které na streamovací platformě oslavilo úspěch se seriálem Arcane.

Reklama

  • Předplatitelé Netflixu si mohou  v rámci předplatného zahrát Hextech Mayhem
  • Jde o spolupráci s Riot Games

Konkrétně jde o rytmickou hříčku Hextech Mayhem: A League of Legends Story, která vedle velkých platforem zamířila i na mobily. Hlavním tahákem je spojení hudby a jednoduché rytmické hratelnosti, v níž hráč musí přesně reagovat na značky v úrovni.

Jak zmiňuje web GamePressure, Netflix nabízí ve svém herním segmentu spíše menší, produkčně nenáročné tituly. Několik z nich bylo ještě před příchodem na platformu zcela zdarma. Hextech Mayhem tak představuje první komplexnější titul. 

Vzájemná spolupráce s Riot Games bude pravděpodobně fungovat i do budoucna. Studio krátce po premiéře Arcane potvrdilo produkci druhé série, která ale dorazí až v dalších letech. Práce na první sérii trvaly dlouhých šest let.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama