Na Switchi vychází… kalkulačka. A je pořádně drahá
Hrej.cz Novinka

Na Switchi vychází… kalkulačka. A je pořádně drahá

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

11. 5. 2021 14:41

Ten pocit jistě znáte. Hrajete s kamarády Mario Kart, ve škole prozkoumáváte Hyrule v Breath of the Wild nebo na cestách lovíte Pokémony a najednou musíte provádět složitější matematické aplikace. Neznáte? Inu, my taky ne. Nintendo Switch ale nově nabídne dedikovanou aplikaci Calculator, neboli kalkulačku. Vtip je v tom, že není zadarmo.

Reklama
Reklama

  • Na Nintendo eShop dorazí Calculator
  • Obyčejná kalkulačka stojí 240 korun
  • Můžete ji ale používat i v režimu doku

Kalkulačka vyvinutá studiem Sabec “vychází” zítra a na eShopu vás vyjde na celkem hutných osm liber (v přepočtu zhruba 240 korun). Web Nintendo Life poměrně trefně poznamenává, že za tuto cenu můžete pořídit samostatnou vědeckou kalkulačku s řadou funkcí. Na druhou stranu, tu jen těžko zapojíte do televize že? Calculator naštěstí podporuje všechny režimy Switche a kamarády můžete během party ohromit třeba tím, že na své sedmdesátipalcové televizi spočítáte, kolik vám který dluží za občerstvení.

„Vědecká kalkulačka s přehledným, jednoduše čitelným víceřádkovým displejem, která by měla pomoci s takovými těmi ne úplně jednoduchými matematickými příklady,“ zní oficiální popis aplikace. Recenzovat ji zřejmě nebudeme.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz