Na Monkey Island se naposledy vydáme 19. září, v mezinárodní den pirátské mluvy
i Zdroj: Terrible Toybox / Devolver Digital
Return to Monkey Island Novinka Na Monkey Island se naposledy vydáme 19. září, v mezinárodní den pirátské mluvy

Na Monkey Island se naposledy vydáme 19. září, v mezinárodní den pirátské mluvy

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

23. 8. 2022 22:28

Návrat ikonické adventurní série Monkey Island v podobě zřejmě závěrečného dílu Return To Monkey Island od původních tvůrců Rona Gilberta a Davea Grossmana přijde v září. Během Opening Night Live v rámci letošního Gamescomu to studio oficiálně oznámilo. Konkrétně jde o 19. září.

Reklama

  • Return to Monkey Island vyjde 19. září

Má to celkem úsměvný důvod - právě 19. září se totiž slaví mezinárodní den mluvení v pirátštině. Ačkoliv nejde o ten zrovna nejvýznamnější globální svátek, půjde o svátek pro všechny fanoušky point’n’click adventur.

V novém traileru nás na hru opět láká nejlepší obchodník světa Stan se svým podivně odporným fialovým kabátem a vlajícíma rukama. Záběry ukazují pár nových lokací a láká i na návraty na důvěrně známá místa. Autoři vedle toho lákají na předobjednávku hry, ke které získáte… brnění pro koně. Po letech si tak opět dělají legraci z ikonického DLC pro Oblivion.

19. září se na výpravu s Guybrushem Threepwoodem a dalšími postavami vydáme na počítači a Nintendo Switch.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz