Na kterém telefonu se nejlépe hraje Diablo Immortal? Jeden takový nedávno představil Huawei
i Zdroj: Blizzard / Diablo Immortal press kit
Mobilní hraní Diablo Immortal Novinka Na kterém telefonu se nejlépe hraje Diablo Immortal? Jeden takový nedávno představil Huawei

Na kterém telefonu se nejlépe hraje Diablo Immortal? Jeden takový nedávno představil Huawei

Jakub Fišer

Jakub Fišer

23. 9. 2022 09:30

Diablo Immortal patří k nejoblíbenějším mobilním hrám současnosti. Hráči po celém světě tak přemýšlí nad otázkou, na jakém mobilním zařízení se titul hraje nejlépe? S odpovědí nejspíš přispěchá společnost Huawei.

Reklama

  • Diablo Immortal se podle všeho bude nejlépe hrát na Huawei Mate 50 Pro
  • Smartphone totiž umožní hrát hru ve Full HD rozlišení při 90 FPS
  • K představení v Číně již došlo, na začátku října bude telefon odhalen pro Česko

Podle informací serveru Huawei Central má čínský gigant v plánu umístit na svůj model Mate 50 Pro speciální upravenou verzi Diablo Immortal. Ta nejen, že bude mít lepší grafický kabátek, poběží ale nativně ve Full HD rozlišení a 90 snímcích za sekundu. Toho výrobce dosáhne díky vysoké obnovovací frekvenci displeje až 120 Hz.

Smartphone Huawei Mate 50 Pro byl v Číně již představen. Nabízí velký 6,74″ OLED displej, trojitý fotoaparát, výkonný čipset Snapdragon 8+ Gen 1, až 512GB úložiště a taktéž 4700mAh baterii s 66W nabíjením. Zamrzí však stále absence plnohodnotného Androidu s Google službami. Smartphone bude zkraje října představen i pro český trh, oficiální cenu tak zatím neznáme.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz