Na hovory o ceně za Morpheus je ještě brzy

Hrej vyráží na Gamescom 2026 a soutěžíme s Českou spořitelnou o konzoli
S partnerem Českou spořitelnou míříme také letos na Gamescom, abychom vám mohli přinést žhavé herní novinky.
Prezident SCE Worldwide Studios Šuhei Jošida prohlásil, že na debaty o ceně za virtuální headset od Sony pro PlayStation 4 je podle něj ještě “příliš brzy”.
“Bavíme se o uvedení na trh v příštím roce a obvykle nemluvíme o ceně rok dopředu,” uvedl Jošida. “Myslím, že cenu PS4 jsme oznámili na E3 v ten samý rok, kdy jsme ji uvedli na trh. Což by znamenalo jen o pět měsíců dříve,” zavzpomínal.
“Není to tak, že čekáme na Oculus, až oznámí svou cenu,” tvrdil Jošida. “Stále máme co na práci, abychom dokázali uvést přesnou cenu,” uzavřel s tím, že firma už dříve uvedla, že chce Morpheus nacenit tak, aby byl headset “tak levný, jak to jen bude možné”. VR technologie od Sony by měla dorazit na trh v první polovině příštího roku. Naproti tomu Oculus Rift by se měl začít prodávat běžným zákazníkům už v prvním čtvrtletí 2016.















