Speciální chatařský hPod #806 vyjde během víkendu. Omlouváme se za komplikace.
Multiplayer pro WD: Legion vyjde v březnu
Hrej.cz Novinka

Multiplayer pro WD: Legion vyjde v březnu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

23. 2. 2021 10:30

Multiplayer pro Watch Dogs: Legion se měl ve hře původně objevit už koncem loňského roku, Ubisoft se však rozhodl update odložit, jelikož se vývojáři museli soustředit na odstranění problémů, které kazily zážitek ze singleplayrové části. Nyní už je známo, kdy online dobrodružství odstartuje.

Reklama
Reklama

Ubisoft v příspěvku na Twitteru oznámil, že se brány multiplayeru otevřou přesně za dva týdny, konkrétně 9. března.

Get ready to take London back with your friends. The online mode of Watch Dogs: Legion launches on March 9! pic.twitter.com/fnG5NccrG3

— Watch Dogs: Legion (@watchdogsgame) February 22, 2021

Update přinese několik režimů, do nichž se hráči mohou pustit se svými kamarády. Krom poflakování v ulicích futuristického Londýna budou k dispozici také mise Tactical Ops, do nichž se v kooperaci mohou zapojit až čtyři hráči.

Připraven je i kompetitivní režim pro osm hráčů, v němž změří síly prostřednictvím robotů připomínajících pavouky. Krom toho se vrátí také možnost invaze do světa cizího hráče a narušení jeho singleplayerové kampaně, tedy prvek dobře známý z druhého dílu.

Watch Dogs: Legion je k dispozici na platformách Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series, PlayStation 5 a také na PC.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz