Monster Hunter Rise: Sunbreak se přiřítí už zítra. Trailer opět vyráží dech
i Zdroj: Steam / Capcom
Monster Hunter Rise Novinka Monster Hunter Rise: Sunbreak se přiřítí už zítra. Trailer opět vyráží dech

Monster Hunter Rise: Sunbreak se přiřítí už zítra. Trailer opět vyráží dech

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

29. 6. 2022 13:55

Očekávané příběhové rozšíření Sunbreak pro akční RPG Monster Hunter Rise vyjde už zítra, tedy 30. června. Capcom využil konání akce Nintendo Direct Mini: Partner Showcase a představil během ní launch trailer, který ukazuje, že dost možná nejhezčí hra na Switch toho má ještě hodně co nabídnout.

Reklama
Reklama

  • Trailer láká na zítřejší vydání Monster Hunter Rise: Sunbreak
  • Přinese novou kampaň, nepřátele i herní možnosti

Oficiální popisek připomíná, že kromě nového příběhu zaujmou především neokoukaná monstra, nové výzvy i nové vybavení, varianty boje a zbraně. Ostřílení hráči můžou změřit síly s vyšší obtížností úkolů Master Rank. Hlavní atrakcí mají být tři obří stvoření Garangolm, Lunagaron a drak Malzeno. Při jejich hledání se musí hráči vypravit do nové zámořské oblasti Elgado Outpost

Trailer také ukazuje plány pro budoucí vývoj hry. I po vydání expanze se bude Monster Hunter Rise dále rozvíjet, s rozšířením bestiáře letos v srpnu, dalšími podobnými přídavky na podzim a v zimě, a slibovanými aktualizacemi v roce 2023. Pro vášnivé lovce tedy Capcom chystá obří porci dalšího atraktivního obsahu. 

Monster Hunter Rise: Sunbreak vychází na Switch a Steam. Cena je stanovena na 40 eur.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz