Mod Jurassic Life už nebude potřebovat HL2
Hrej.cz Novinka

Mod Jurassic Life už nebude potřebovat HL2

David Plecháček

David Plecháček

8. 6. 2020 12:20
Reklama
Reklama

Není zdaleka tak obvyklé, aby se nějaký mod stal plnohodnotným projektem a ke svému spuštění nepotřeboval základní hru. V jistém slova smyslu je to ale případ moderů stojících za projektem Jurassic Life. I ten se na trhu původně objevil jen jako modifikace, nově však půjde o samostatnou hru,.

Jurassic Life, fanouškovský titul, který naprosto evidentně staví na základech knižní a filmové série Jurský park Michaela Crichtona, respektive Stevena Spielberga, byl dosud vystavěný na základech Half-Life 2. K tomu, aby jej kdokoliv spustil, bylo potřeba vlastnit hru od Valve z roku 2004. Poslední verze hry však žádnou hru už nepotřebuje, přesto si ke spuštění bude potřeba stáhnout Source SDK 2013, který je ale na Steamu k dispozici zdarma. Jurassic Life tak bude kompletně zdarma bez nutnosti jakékoliv investice.

Jestli se díky tomu autoři z Team Butane dostanou do širšího povědomí hráčů, nevíme. Možná že váš zájem spíše přitáhnou záběry, jak Jurassic Life v poslední verzi vypadá. Vývojáři vydali devítiminutové video, které se soustředí na zbraně a to, jak byste se měli v Jurském parku chovat. Jurassic Life by neměl vyprávět příběhy obsažené v knize nebo ve filmech, ale spíše se soustředit na vedlejší příběhy, jejichž součástí ale mohou být scény i ze slavných děl, především prvního snímku z roku 1993. Vydání verze 1.0 je naplánované na letošní rok.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz