Mobilní Harry Potter: Magic Awakened se už blíží. Trailer potěšil příjemným překvapením
i Zdroj: Portkey Games / NetEase Games
Mobilní hraní Harry Potter: Magic Awakened Novinka Mobilní Harry Potter: Magic Awakened se už blíží. Trailer potěšil příjemným překvapením

Mobilní Harry Potter: Magic Awakened se už blíží. Trailer potěšil příjemným překvapením

Jakub Fišer

Jakub Fišer

23. 5. 2022 08:58

Vývojářské studio NetEase Games uvedlo během své konference k představení nových titulů opravdovou pecku. Konečně jsme se dočkali traileru na dlouho očekávané karetní RPG z kouzelnického univerza Harry Potter: Magic Awakened. Na co se můžeme těšit?

Reklama
Reklama

  • Mobilní Harry Potter: Magic Awakened dostal první trailer
  • Můžeme si v něm všimnout stylizovaných bradavic a “prolnutí” s našim světem
  • Příjemné překvapení na závěr traileru – titul vyjde ještě v roce 2022

Trailer nám zobrazuje virtuální realitu v původním slova smyslu, tedy prolnutí klasické reality s tou herní. Vidíme muže v metru, dívku v knihovně nebo hráče baseballu při zápase, prostřednictvím telefonu nebo notebooku jsou všichni tři vtaženi do světa čar a kouzel.

Dále jsou v ukázce přehledně zobrazené i samotné Bradavice. Grafický kabátek je stylizovaný, trochu připomíná japonské animované seriály a filmy. Již z traileru je patrné, že se dočkáme famrfpálu, ale také okolí Bradavic. Děj tedy nebude zasazen je přímo do školy.

Pokud jde o titul jako takový, Harry Potter: Magic Awakened je karetní hra primárně pro smartphony a tablety. Příběh nás zavede do dobře známé školy čar a kouzel, nicméně až po dění filmové a knižní série. Co je důležité, i na příběhu pro tuto mobilní hříčku se podílela autorka J. K. Rowling.

Na závěr minutu a půl dlouhého traileru se dozvídáme pro mnohé možná to vůbec nejdůležitější. Titul dorazí na mobily a tablety ještě tento rok. Nebylo by překvapením, kdyby NetEase Games chtěli s Magic Awakened navázat na potenciální úspěch RPG Hogwarts Legacy, které má na next-gen konzole a PC dorazit také na konci roku 2022.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz