Hrej.cz Novinka

Mitsuda naznačuje Xenoblade Chronicles 3

radek-raudensky
Radek Raudenský
3. 3. 2021 13:00 Sdílej:

Xenoblade Chronicles se za poslední roky rozrostla na velmi oblíbenou sérii, na kterou začalo Nintendo vkládat čím dál tím větší prioritu. Xenoblade Chronicles 2 ale vyšlo už před třemi lety a je možné, že Definitive Edition prvního dílu sloužila jako zkouška oblíbenosti – zdá se totiž, že se pracuje na třetím díle.

Reklama
Reklama

Jasunori Mitsuda totiž na svém blogu vydal krátkou zprávu s fotkou svého obývacího pokoje. V tom se všude válí hromady papír, na kterých se očividně nachází různé skladby a kusy písní. Mitsuda je skladatelem série Xeno včetně Xenoblade Chronicles a u fotky tvrdí, že v dubnu začne „masivní nahrávání“ a je před ním ještě spousta práce.

Ředitel studia Monolith Soft Tetsuja Takahaši už před rokem potvrdil, že chce dále pracovat na značce Xenoblade. Je tedy dost možné, že práce na třetím díle jsou v plném proudu. A nebo Mitsuda pracuje na úplně novém, zatím neznámém projektu. Musíme se nechat překvapit.

 

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz