Míří hit Fall Guys na telefony? Spekulace naznačují leccos, ještě se ale neradujte
i Zdroj: Epic Games / Mediatronic
Mobilní hraní Fall Guys: Ultimate Knockout Novinka Míří hit Fall Guys na telefony? Spekulace naznačují leccos, ještě se ale neradujte

Míří hit Fall Guys na telefony? Spekulace naznačují leccos, ještě se ale neradujte

Jakub Fišer

Jakub Fišer

11. 8. 2022 08:00

Infantilní multiplayerová kompetitivní hra Fall Guys, částečně parodující reality show jako je Drtivá porážka nebo Takešiho hrad, by mohla zamířit i na mobilní telefony. Informuje o tom zahraniční server 9to5Google.

Reklama
Reklama

  • Velký multiplayerový hit Fall Guys se možná chystá na mobilní telefony
  • V tuto chvíli sice hra dostupná není, můžete si ji však zahrát přes streamovací službu z konzole nebo z PC přes Epic Games Store

Zdroj zmiňuje jako hlavní argument skutečnost, že celá řada multiplayer titulů z PC a konzolí, které nejprve figurovaly jako běžně placené hry, později se transformovaly ve free-to-play tituly, následně zamířila na mobilní platformy Android a iOS / iPadOS. Za všechny se sluší zmínit Rocket League. Ano, sice v osekané formě, ale účel to splní. Anebo Fortnite, které je na telefonech a tabletech prakticky jedna ku jedné.

Jedno je prakticky jasné – jakmile (anebo jestli vůbec) se Fall Guys oficiální cestou podívají na kapesní přístroje, půjde o velký hit. Jenomže zatím se na nic podobného žádné vývojářské studio nechystá, tedy alespoň podle věrohodných zdrojů.

Přesto již v tuto chvíli existuje možnost, jak si na všem telefonu či tabletu Fall Guys zahrát, a to v plné parádě včetně všech vašich zakoupených doplňků. Řeč je o platformách streamovaného hraní na konzolích Xbox či PlayStation, nebo přes službu Boosteroid přímo z obchodu Epic Games Store z vašeho počítače.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz