Microsoft potvrzuje akci Developer_Direct. Výběr prezentovaných her působí velmi slibně
Už příští týden se dočkáme prezentace z produkce Microsoftu, v rámci Developer_Direct nahlédneme pod ruce vývojářů z vybraných studií. Chystá se i jedna velká premiéra.
- Developer_Direct se uskuteční 18. ledna ve 21:00
- Indiana Jones se představí v první gameplay ukázce
- Dále se ukáže Avowed nebo Senua’s Saga: Hellblade 2
V posledních dnech prosakovaly informace ohledně chystané prezentace pod taktovkou Microsoftu. Nyní už to máme černé na bílém. Další Developer_Direct se uskuteční 18. ledna ve 21:00.
Showcase nabídne pohled na několik očekávaných her. Microsoft připomíná, že Developer_Direct uvádí přímo autoři konkrétních her, diváci dostanou možnost nahlédnout do zákulisí a zjistit, jak dané tituly vznikají a kdo na nich pracuje.
RPG Avowed mělo původně nabídnout kooperaci. Šéf studia Obsidian vysvětlil, proč došlo ke změně
Zástupci studia Obsidian již přiznali, že koncept hry Avowed prošel výraznou proměnou. Na začátku o ní smýšleli jako o variaci na Skyrim, původní vizi však přehodnotili, což se projevilo například na velikosti světa. Změn však bylo mnohem více.
Nutno podotknout, že program akce vypadá vskutku slibně. Na návštěvu je připraveno například studio MachineGames a Indiana Jones. O videoherní adaptaci se bude mluvit přes 10 minut, dozvíme se o zasazení, příběhu a vůbec poprvé uvidíme záběry přímo ze hry.
Prezentace se bude věnovat také RPG Avowed od Obsidianu, slovo dostanou i tvůrci z Ninja Theory, aby popovídali o Senua’s Saga: Hellblade 2, dále se ukáže Ara: History Untold. Po skončení akce se bude mluvit o chystaném obsahu pro The Elder Scrolls Online.