Microsoft podal žádost o registraci nové ochranné známky navazující na značku Gears of War
i Zdroj: Microsoft
Novinka Microsoft podal žádost o registraci nové ochranné známky navazující na značku Gears of War

Microsoft podal žádost o registraci nové ochranné známky navazující na značku Gears of War

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

26. 9. 2022 08:52

Značka Gears of War v posledních letech odpočívá, naposledy se objevila v dubnu roku 2020, kdy došlo na tahovku Gears Tactics. Je však jasné, že má Microsoft s populární franšízou velké plány, tomu ostatně nasvědčuje i nová ochranná známka.

Reklama

  • Microsoft požádal o registraci ochranné známky pro Gears of War
  • Týká se deskovek, arkádových a karetních her

Žádost o registraci nové ochranné známky se objevila v předešlých dnech, je ale třeba zdůraznit, že se netýká klasické videoherní produkce. Z popisu vyplývá, že se zaměřuje na deskovky, arkádové a karetní hry. Zatím však není známo, co konkrétně v těchto směrech Microsoft chystá.

Zkrátka ale zajisté nepřijdou ani lidé upřednostňující videohry. Už nějakou dobu se proslýchá, že se oblíbená série dočká remasterované kolekce ve stylu Master Chief Collection, naposledy se o ní zmiňoval Nick Baker letos v květnu. Insider naznačoval, že by k oficiálnímu oznámení mohlo dojít během léta, k tomu ale nedošlo. Zdá se tedy, že si Microsoft šetří munici na horší časy.

Studio Coalition s největší pravděpodobností maká na regulérním pokračování celé série, které využije technologie Unreal Engine 5. V dubnu bylo uvolněno technologické demo, ukázka do jisté míry napovídá, jak by další díl mohl vypadat.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz