Microsoft na akci The Game Awards představí čtyři nové hry, které zamíří rovnou do Game Passu
Novinka Microsoft na akci The Game Awards představí čtyři nové hry, které zamíří rovnou do Game Passu

Microsoft na akci The Game Awards představí čtyři nové hry, které zamíří rovnou do Game Passu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

7. 12. 2021 08:25

Akce The Game Awards je skvělou příležitostí pro velké firmy, které zde mohou prezentovat vlastní produkty. A zatímco společnost Activision Blizzard bude kvůli nedávným kauzám chybět, Microsoft zřejmě připravuje velkolepá oznámení.

Reklama
Reklama

  • Microsoft chce na letošních TGA představit čtyři nové hry
  • Hned poté budou zařazeny do nabídky Game Passu
  • Dnes spouští festival zaměřený na demoverze nezávislých her

Společnost bude chtít na show odprezentovat hlavně Xbox Game Pass. Nyní vyšlo najevo, že má v záloze hned čtyři neoznámené tituly, které okamžitě po představení zařadí do knihovny této předplatitelské služby.

Informace se objevila v rámci oficiálních účtů na Twitteru. V příspěvku jsou zmíněny také tituly, o kterých už dávno víme, třeba Starfield, Slime Rancher 2, Redfall, Total War: Warhammer III a celá řada dalších, Microsoft takto připomněl, že se předplatitelé nemusí obávat, že by v nejbližší době skončil přísun kvalitního obsahu.

Microsoft se na celé akci významně podílí. Při této příležitosti zrovna dnes spouští speciální festival zaměřený na nezávislé tituly, všichni zájemci si mohou na konzolích Xbox One a Xbox Series vyzkoušet přes 35 demoverzí chystaných indie her.

Geoff Keighley přislíbil, že se na letošní show objeví 40 až 50 titulů, diváci se údajně mohou těšit na next-gen podívanou. Krom dalších doprovodných aktivit se můžete zapojit i do hlasování o nejlepší hře roku.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz