Hráčská volba nejlepší hry roku pro The Game Awards 2021 oficiálně začala. Rozhodněte o celkovém vítězi letoška
Novinka Hráčská volba nejlepší hry roku pro The Game Awards 2021 oficiálně začala. Rozhodněte o celkovém vítězi letoška

Hráčská volba nejlepší hry roku pro The Game Awards 2021 oficiálně začala. Rozhodněte o celkovém vítězi letoška

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

4. 12. 2021 11:00

Už příští pátek dojde s The Game Awards na pomyslnou tečku za letošním rokem. O rozdělení cen v jednotlivých kategoriích se i letos podělí jednak porota složená z vybraných světových médií, jednak hlas nás ostatních, hráčů, jehož prostřednictvím se můžete vyjádřit i Vy.

Reklama
Reklama

  • Pořadatelé The Game Awards zvou hráče na účast v hlasování
  • Jejich hlas rozhodne o Hráčské volbě roku

Ačkoli je příležitost k hlasování hráčů běžně upozaděna rozhodnutím poroty, jeho chvíle nastupuje u kategorie Hráčská volba – tříkolového hlasovacího procesu, do něhož zasahují jen a pouze hráči. 

První kolo hlasování, které stále trvá, začalo 2. prosince; zbylé dvě navazují zítra a v úterý, s tím, že počet dostupných hlasů postupně klesá. Oproti prvnímu výběru, máte tak ve druhém kole hlasů pouze pět a ve třetím už jen jeden. Cílem celého procesu je rozhodnout o celkovém vítězi nezávisle na kategorii, čiže hráčské hře roku.

Vyhlášení proběhne 8. prosince, tedy dva dny před hlavní ceremoniální akcí, jejíž živý přenos můžete sledovat 10. prosince ve 2 hodiny ráno.

Co se hlavní akce dále týče, její pořadatel čerstvě potvrdil i neúčast Activisionu-Blizzard. Podle slov Geoffa Keighleyho není na oslavné akci herního průmyslu místo pro “zneužívání, obtěžování a predátorské praktiky v jakékoli společnosti nebo komunitě”. 

Mezi zprávy pozitivnějšího ražení patří zase účast bývalého prezidenta Nintenda – Reggieho. Abychom však zcela neupozadili hlasování naší redakce, jakož i vás, čtenářů, dovolíme si vás pozvat i do Invaze 2021, kde můžete o svých letošních favoritech rozhodnout také.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz