Microsoft Flight Simulator letos přivítá podporu DLSS. V plánu je i vícero překvapení
i Zdroj: Hrej.cz
Microsoft Flight Simulator Novinka Microsoft Flight Simulator letos přivítá podporu DLSS. V plánu je i vícero překvapení

Microsoft Flight Simulator letos přivítá podporu DLSS. V plánu je i vícero překvapení

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

30. 1. 2022 10:15

Asobo Studios úpěnlivě pracující na dokončení A Plague Tale: Requiem potvrzují, že nezavrhují ani druhou vlajkovou loď svého studia. Spolu s očekáváním odkládaného Top Gun DLC bude Microsoft Flight Simulator letos rozšiřován i po technické stránce. Dorazí podpora DLSS.

Reklama


Potvrzení o integraci DLSS umožňující upscale nižších rozlišení na vyšší přichází v rámci nejnovějšího vývojářského videa. DLSS podle tvůrců dorazí do PC verze někdy v první polovině letoška spolu s dalšími, většinou neznámými novinkami. Ty, o nichž v tento moment víme, zahrnují World Update 7 a vylepšení simulace vrtule pro letouny výrobců Cessna a King Air skrze Sim Update 8. 

Sedmá aktualizace ze série navyšující detailnost vybraných geografických celků se protentokrát zaměří na Austrálii; avizovaný Sim Update 8 dorazí první březnový den. Pokud jde o očekávané vydání neplaceného rozšíření Top Gun: Maverick, to je po posledním odkladu stejnojmenného filmu ve výhledu pro květen letošního roku.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz