Na vývoji Perfect Dark se budou spolupodílet i tvůrci Tomb Raidera a Marvel’s Avengers
Novinka Na vývoji Perfect Dark se budou spolupodílet i tvůrci Tomb Raidera a Marvel’s Avengers

Na vývoji Perfect Dark se budou spolupodílet i tvůrci Tomb Raidera a Marvel’s Avengers

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

24. 9. 2021 09:40 1

Loni oznámené oživení špiónské akce Perfect Dark ponese při svém vydání jméno vývojářského studia Crystal Dynamics. Vedle The Initiative, kteří na hře dosud primárně pracovali, přidají tak ruku k dílu i vývojáři Marvel’s Avengers či moderní trilogie Tomb Raider.

Reklama
Reklama

  • Interní studio Microsoftu, The Initiative, oznamuje spolupráci s Crystal Dynamics
  • Tvůrci Marvel’s Avengers a rebootu Tomb Raider pomohou s vývojem Perfect Dark

Dceřiná společnost Square Enix se v rámci oznámené spolupráce s The Initiative připojí ke svému bývalému řediteli Darrelu Gallagherovi i vedoucí personě vývoje prvních dvou dílů nejnovější trilogie Tomb Raider Danielu Neuburgerovi. Povaha kooperace nebyla ani jednou ze stran rozvedena, už z formulace nicméně vyplývá, že půjde o více než malou, jednorázovou výpomoc.

Zástupci interního týmu Microsoftu rovněž podotýkají, že jsou i necelý rok po uvolnění prvního traileru na začátku vývoje, kvůli čemuž nelze asi čekat, že o hře uslyšíme v dohledné době. Reboot Perfect Dark byl po zvěstech oficiálně představen na The Game Awards 2020, kde se profiloval jako futuristická, špionážní 1st-person akce pro novou generaci konzolí a PC. Na hře se vedle příchozích Crystal Dynamics podílí podle starších zpráv i ostřílení veteráni průmyslu, jejichž zkušenost sahá i do sérií God of War nebo Uncharted.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz