Mario + Rabbids Sparks of Hope oficiálně vyjdou v říjnu. Trailer podrobněji představuje souboje
i Zdroj: Ubisoft / Nintendo
Mario + Rabbids Sparks of Hope Novinka Mario + Rabbids Sparks of Hope oficiálně vyjdou v říjnu. Trailer podrobněji představuje souboje

Mario + Rabbids Sparks of Hope oficiálně vyjdou v říjnu. Trailer podrobněji představuje souboje

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

28. 6. 2022 15:45

Pokračování jedné z nejlépe hodnocených exkluzivit konzole Nintendo Switch, Mario + Rabbids Sparks of Hope, vyjde už 20. října. K oznámení došlo během Nintendo Direct Mini: Partner Showcase a potvrdily se tak dřívější spekulace a úniky. Akce také přinesla výživné záběry přímo z hraní.

Reklama
Reklama

  • Mario + Rabbids Sparks of Hope vyjdou 20. října
  • V traileru ukázali tahové souboje i nové možnosti taktiky

Novinku od Ubisoftu je možné předobjednat pouze na Switch v klasické edici za 1549 korun, nebo ve vylepšené Gold za 2399 korun. Ta navíc přinese speciální balíček vybavení Galactic Prestige a tři plánovaná DLC.

Oproti prvnímu dílu ansámbl známých postav rozšíří Bowser, který se připojí k Mariovi, Luigimu, Peach a jejich šíleným králičím přátelům během tažení do boje proti vesmírné obludě Curse. Postavy zároveň přivítají úplně nové spojence v podobě záhadných stvoření Sparks. „Jako hra, která v sobě mísí taktickou tahovku s akcí v reálném čase, nově Mario + Rabbids Sparks of Hope představuje inovativní soubojový systém, díky němuž budou hráči využívat své hrdiny k dashování, týmovému skákání na nepřátele, schovávání za překážkami či dokonce dostanou šanci použít jejich schopnosti k tomu, aby ze sebe dostali to nejlepší. S touto vylepšenou hratelností čeká zábavné taktické dobrodružství v Mario + Rabbids Sparks of Hope jak úplné nováčky, tak i žánrové veterány,“ láká na novinku oficiální tisková zpráva.

Ještě podrobnější informace by měla zítra přinést dedikovaná show Mario + Rabbids Sparks of Hope Showcase, pořádáná přímo Ubisoftem.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz