Novinka Ubisoft Store zřejmě vyzradil termín vydání Mario + Rabbids Sparks of Hope

Ubisoft Store zřejmě vyzradil termín vydání Mario + Rabbids Sparks of Hope

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

28. 6. 2022 08:50

Avatar, Skull & Bones a Mario + Rabbids. Tyto tři tituly chce Ubisoft vydat během aktuálního fiskálního roku, který končí 31. března. Nové informace poukazují na termín posledně jmenované hry.

Reklama

  • Mario + Rabbids Sparks of Hope dle uniklých informací vyjde 20. října
  • V obchodě Ubisoftu se objevily i detaily k prémiové edici
  • K dispozici jsou také nové screenshoty

Termín vydání unikl prostřednictvím oficiálního obchodu Ubisoftu, detail zachytil jeden z uživatelů fóra ResetEra. Sparks of Hope se na Switchi s největší pravděpodobností objeví 20. října.

V obchodě prosákly i dosud neviděné screenshoty, které naznačují, že se Bowser zařadí mezi hratelné postavy. K dispozici jsou také informace ohledně Gold Edition, která krom základní hry zahrnuje season pass včetně příběhových DLC, dalších hrdinů, úkolů a bitev. Její součástí je i takzvaný Galactic Prestige Pass, v němž se skrývají tři exkluzivní skiny pro zbraně.

Únik naznačuje, že během dnešního dne dojde na uvedení gameplay ukázky, což se zřejmě stane v rámci dnešní prezentace Nintendo Direct. A právě při této příležitosti patrně bude oficiálně potvrzen také termín vydání. Odpoledne budeme moudřejší.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz