Majitelé konzolí PlayStation 4 se na Discordu zřejmě budou muset obejít bez voice chatu
i Zdroj: Sony
Novinka Majitelé konzolí PlayStation 4 se na Discordu zřejmě budou muset obejít bez voice chatu

Majitelé konzolí PlayStation 4 se na Discordu zřejmě budou muset obejít bez voice chatu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

25. 10. 2022 08:30

O integraci Discordu do ekosystémů konzolí PlayStation se už mluví poměrně dlouho, nové stopy napovídají, že by mohla být dokončena relativně brzy. Majitelé konzolí minulé generace se ale zřejmě nedočkají.

Reklama

  • Snímky naznačují, že voice chat na Discordu nebude přístupný na konzoli PS4
  • Sony zatím tuto informaci nepotvrdila

Tom Henderson koncem srpna avizoval, že v řádech měsíců bude integrace dokončena, a to včetně voice chatu, který má hráčům umožnit pohodlné spojení s lidmi na jiných platformách. To ostatně potvrzují nové snímky v příspěvku na Twitteru, na který upozornil magazín The Verge.

Uživatel advaithj1 sdílel screenshoty, na nichž si můžete všimnout možnosti propojení s PS4 a PS5, ovšem pouze v případě novější konzole uvidíte popisek odkazující na voice chat. To by mohlo znamenat, že hráči na PS4 budou muset tuto funkcionalitu oželet. A to je poněkud zvláštní, už jen vzhledem ke skutečnosti, že se na konzolích od Microsoftu podařilo zahrnout všechny modely současné i minulé generace.

Závěrem je třeba zdůraznit, že se stále jedná o nepotvrzené informace, budeme si muset počkat na oficiální vyjádření ze strany Sony.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz