Z Discordu nejspíše unikl název dalšího dílu Monster Hunter
i Zdroj: Capcom
Novinka Z Discordu nejspíše unikl název dalšího dílu Monster Hunter

Z Discordu nejspíše unikl název dalšího dílu Monster Hunter

Radek Raudenský

Radek Raudenský

25. 7. 2022 12:45

Na internet nejspíše uniklo jméno dalšího dílu ze série Monster Hunter. Odhalil jej uživatel neonaga99 na Twitteru, kde v již smazaném tweetu ukazoval nejspíše bug v Discordu, díky kterému se dokázal dostat k připravované akci od Capcomu.

Reklama

  • Z backend systémů Discordu unikl pravděpodobný název dalšího Monster Hunter
  • Uživatel neonaga sdílel obrázky na Twitteru, příspěvek ale následně smazal

Neonaga si prý „hrál“ s backendem Discordu skrze nástroje pro vývojáře, díky čemuž se dostal do stránky s připravovanými akcemi v rámci aplikace. V naprosté většině šlo o placeholder názvy, u Monster Hunter Paradise to ale neplatilo. Při rozkliknutí mu pak bylo nabídnuto vyzvednout si kód, a to pro PC, Xbox nebo PlayStation.

Z Discordu nejspíše unikl název dalšího dílu Monster Hunter
i Zdroj: Twitter

Z neznámého důvodu neonaga svůj tweet následně smazal, z dostupných obrázků ale vyplývá to, že konec akce byl naplánován do konce letošního roku a hráči si mohli kód vyzvednout volně pro jimi preferovanou platformu. Není ale vůbec jasné, zdali půjde o plnohodnotný díl nebo spin-off a zdali je nabídka na Discordu jenom pro skiny nebo něco víc. 

Je nutné zmínit, že v rámci posledního úniku dat ze serverů Capcomu se objevil název Monster Hunter 6, je tedy dost možné, že půjde právě o Paradise.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz