Propojení Discordu s konzolemi PlayStation bude údajně dokončeno v následujících měsících
i Zdroj: Discord
Novinka Propojení Discordu s konzolemi PlayStation bude údajně dokončeno v následujících měsících

Propojení Discordu s konzolemi PlayStation bude údajně dokončeno v následujících měsících

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

29. 8. 2022 09:35

Sony v minulém roce překvapila investicí do Discordu, minoritní podíl dokázala přetavit v integraci sociální platformy do ekosystému konzolí PlayStation. K dokončení celého procesu by mělo dojít velmi brzy.

Reklama

  • Brzy bude dokončena integrace Discordu do ekosystému konzolí od Sony
  • Údajně se tak stane s verzí 7.0
  • Ta by měla dorazit v následujících měsících

Asi netřeba vysvětlovat, čím je Discord pro hráče na PlayStationu užitečný. Platforma je obecně vnímána jako skvělý komunikační nástroj, zároveň nabízí virtuální prostor pro početné komunity hráčů. Za zmínku stojí také propojení s lidmi na jiných platformách.

K průběhu integrace se o víkendu vyjádřil Tom Henderson. Insider poukázal na zdroj, který se osvědčil skrze informace o novém ovladači DualSense Edge, s nimiž přišel pár měsíců před oficiálním odhalením. Podle něj bude Discord (včetně voice chatu) plně integrován v následujících měsících, poslední úpravy by měly dorazit s verzí 7.0, které bude někdy v průběhu září předcházet update 6.0.

Discord se však rozšiřuje i na další platformy, koncem minulého měsíce byla oznámena jeho integrace do konzolí Xbox One a Xbox Series.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz