Lula 3D Článek Lula 3D

Lula 3D

Jan Horčík

Jan Horčík

9. 2. 2006 23:47 3
Reklama

Zatímco naši němečtí sousedé už si Lulu 3D užívají pěkných pár měsíců, ostatní země si na vydání téhle erotické adventury budou muset počkat do února. Jenže je vůbec o co stát? Nejnovější Lulu potkalo na cestě za dokončením mnoho odkladů, které se neblaze podepsaly na technické stránce hry, a podle dojmů ze staršího německého dema není příliš o co stát ani z hlediska hratelnosti. Ale pojďme se to podívat trochu podrobněji.

Nahota na prodej

Lula se stala díky svému celosvětovému úspěchu producentkou erotických filmů. Příběh hry se točí kolem tří unesených hereček, které zmizely těsně předtím, než s nimi Lula začala točit nejnovější trhák ve svém luxusním bejváku v Beverly Hills. Jedinými stopami zůstávají pásky natočené bezpečnostními kamerami. Jako pěkně tvrdá podnikatelka si Lula samozřejmě nemůže nechat něco takového líbit, a tak se vydává po třech zmizelých hvězdách pátrat. Cesta ji povede skrze téměř celou Ameriku.

Jednou ze zastávek je také San Francisco, které se nachází v demu. Lula je, jak se dalo čekat, oděna do úhledného miniaturního kostýmku, který toho víc odhaluje než zakrývá. Ostatně, nemá se za co stydět. Inspiraci Pamelou Anderson sice vývojáři popírají, ale zejména v hrudní oblasti je nepřehlédnutelná. Zaviděníhodné míry ale nejsou jedinou Lulinou zbraní při pátrání, ke slovu se dostane i několik bojových chvatů či pistole. Nejnebezpečnější zbraní Luly ale samozřejmě zůstává její tělo, kterým dokáže omámit i sebedrsnějšího týpka. A když se v roli protivníka náhodou ocitne žena, vždycky se něco najde...

Tančící poprsí

Během svého dobrodružného putování zastane Lula různé podružné profese, jednou bude barmankou, jindy zase barovou tanečnicí. Celkem se Lule naskytne dvanáct různých zastávek a dvacet dalších lokací. Nečekejte ale nijak rozsáhlé exteriéry ani interiéry, tvůrci vždy vzali pouze malou část měst jako je San Francisko, New Orleans a dalších, a do ní pak nasázeli tu největší koncentraci sex shopů, oplzlých kaváren, štětek a opilců, jakou jste kdy v nějaké hře měli možnost vidět. Samotný Larry by nejspíš zblednul závistí. Jakožto adventura hra umožňuje také jakous takous interakci s okolím a předměty, ale akorát tak aby to stačilo na označení hry jako "aventury". Ovládání pomocí myši a klávesnice je relativně bezproblémové. Co ale působí zásadní problémy, to je práce s kamerou, která se někdy staví do těch nejneuvěřitelnějších úhlů a vy pak ze hry vidíte přesně to, co vidět nechcete.

Příběh je okořeněn více než padesátkou neherních postaviček, většinou vilných prsatých ženštin. Kromě toho vám ale po celou dobu hry dělá společnost věrný čtyřnohý přítel Dusty, který se až příliš často motá pod nohy. Do anglické verze slibují vývojáři povedený dabing plný erotického náboje. Inu, jestli bude alespoň tak dobrý jako v pověstných německých erotických filmech, máme se na co těšit.

Vzpomínka na staré časy

Erotické adventury nepotřebují k tomu aby byly úspěšné nějaký převratně originální příběh nebo přehnaně vypilované zpracování. Vtípky, narážky, zábavné dialogy, zajímavé postavy, citlivě provedený návrh prostředí, to je to, co dělá podobné hry úspěšnými. V Lule 3D vtípky jsou, sem tam i nějaký ten zajímavý rozhovor, ale prostředí toho moc nenabízí a technické zpracování, to je jednoznačně kámen úrazu. Grafika, která by byla zastaralá už před několika lety je tu prezentována jako nejmodernější výkřik techniky. Hlavně, že na veškerá poprsí ve hře byl použit motion capturing! Inu, třeba se to všechno s vydáním anglické verze hry zlepší, ale vždycky je lepší čekat míň než víc. Třeba se dočkáme milého překvapení - dozvíme se to již brzy, recenzi čekejte v horizontu několika dní až týdnů.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama