Letošní The Game Awards budou o poznání kratší než minulé ročníky
i Zdroj: The Game Awards
Novinka Letošní The Game Awards budou o poznání kratší než minulé ročníky

Letošní The Game Awards budou o poznání kratší než minulé ročníky

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

5. 12. 2022 09:25

Už jen pár dní zbývá do dalších The Game Awards. Dle dosavadních informací se zdá, že se i letos dočkáme pořádně našlapané akce, oproti předchozím ročníkům by však měla být “výrazně kratší”.

Reklama

  • Geoff Keighley oznámil, že chce letos naservírovat kompaktnější The Game Awards
  • Show bude kratší, prostor dostane méně her

S informací příspěchal přímo Geoff Keighley, jenž celou show organizuje a také moderuje. Na skutečnost upozornil v rámci vysílání na Twitteru, přičemž dodal, že se v programu objeví méně velkých her. 

“Snažíme se, aby show byla o něco kratší. Nebudu zmiňovat nic konkrétního, dokud neuděláme zkoušky, ale myslíme si, že to letos bude výrazně kratší.”

Keighley si uvědomuje, že příliš dlouhé vysílání může být unavující, rozhodl se tedy, že bude pečlivěji zvažovat, co se během večera ukáže. “Je mnoho her a dalších věcí, které by chtěly být součástí této akce, ale chceme to trochu osekat, abychom zajistili o něco kompaktnější show.”

Pár dní před akcí už máme poměrně slušný obrázek o tom, jak bude večer vypadat. Když pomineme samotné udílení cen, uvidíme zhruba 30 až 40 již známých her a k tomu přibližně 10 novinek. O konkrétních titulech si můžete přečíst v přiloženém článku.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google
Reklama
Reklama