Letošní Gamescom doplní také Future Games Show. Na akci se ukáže zhruba 50 her
i Zdroj: GamesRadar
Novinka Letošní Gamescom doplní také Future Games Show. Na akci se ukáže zhruba 50 her

Letošní Gamescom doplní také Future Games Show. Na akci se ukáže zhruba 50 her

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

5. 8. 2022 09:00

Závěr prázdnin již tradičně ozdobí herní veletrh Gamescom, který se letos vrátí s fyzickou akcí v Kolíně nad Rýnem. Chybět však nebudou ani digitální prezentace, například Future Games Show.

Reklama
Reklama

  • Trailer oznamuje další Future Games Show
  • Akce doplní letošní Gamescom
  • Showcase dá prostor velkým blockbusterům i nezávislým hrám

Akce z produkce GamesRadaru se uskuteční 24. srpna ve 20:00 hodin našeho času. Nový trailer působí jako jakási pozvánka, která zároveň prozrazuje, co se na showcase objeví.

Pořadatelé nejsou žádní troškaři, slibují totiž zhruba 50 her, vlastní tvorbu bude chtít ukázat například Team 17, 505 Games, Prime Matter, Ravenscourt a další. Dojde na premiéry, rozhovory s vývojáři a exkluzivní ukázky. Krom velkých blockbusterů dostanou prostor i nezávislé hry, vybrat by si tedy měl úplně každý.

Zatím není známo, kdo bude akci moderovat, další detaily se zřejmě dozvíme v následujících dnech. Show můžete sledovat na sociálních sítích a tradičních streamovacích platformách včetně Twitche a YouTube.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz