Letos vyjde Mario Golf: Super Rush
Novinka Letos vyjde Mario Golf: Super Rush

Letos vyjde Mario Golf: Super Rush

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

18. 2. 2021 10:32 1

Mario je sice v první řadě šikovný řemeslník, ve volném čase se ale rád věnuje i dalším aktivitám, třeba sportu. Italský instalatér je totiž vášnivým golfovým hráčem, což potvrzuje nově oznámený titul Mario Golf: Super Rush.

Reklama
Reklama

Spolu s dalšími postavičkami z Mushroom Kingdom se brzy vydá na golfová hřiště, kde zabojuje o věčnou slávu. Krom hry dle standardních pravidel jsou připraveny také bláznivé režimy, v nichž kupříkladu není potřeba čekat, než zahrají ostatní účastníci turnaje.

Golf je samozřejmě jako stvořený pro multiplayerová klání. Ta pojmou až čtyři hráče. Připraven je také příběhový režim, v němž se hráč postupem času (a s trochou štěstí) stane golfovou legendou. Zde jsou patrné jisté RPG prvky, dochází ke zlepšení síly, pohyblivosti a schopnosti správně trefit míček.

Novinka navíc umožňuje vyzkoušet údery naživo. Stačí správně uchopit Joy-Con ovladač a pustit se do odpalování před televizní obrazovkou. Jen pozor na prudké pohyby, televize by je nemusela přežít.

Mario Golf: Super Rush vyjde za pár měsíců na konzoli Nintendo Switch, konkrétní datum je stanoveno na 25. června.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz