Hrej.cz Novinka

Legend of Bum-bo dostává bezplatné DLC

patrik-jeiinek
Patrik JeIínek
6. 3. 2021 08:45 Sdílej:

Logická karetní hříčka Legend of Bum-bo od Edmunda McMillena, autora Binding of Isaac a Super Meat Boy, odměňuje zájem hráčů přidáním bezplatného rozšíření The Lost. Jeho prostřednictvím nabízí fanouškům novou postavu a seznam úprav a oprav základních herních mechanismů.

Reklama
Reklama

Vedle stejnojmenné postavy The Lost můžete už nyní vyzkoušet novou funkci uložení a načtení pozice přímo v průběhu hry, trojici bossů, bonusové výzvy, 10+ předmětů a aktualizovanou podobu audia. Jak už bylo navíc úvodem naznačeno, mimo představení rozšiřujícího obsahu adresuje přídavek i dříve hlášené chyby. Jejich celkový seznam můžete dohledat zde.

Když Legend of Bum-bo zamířil v roce 2019 na Steam, málokdo by si asi od prequelu slavného Isaaca představiltrnitou cestu, jaká hru potkala. Jak totiž McMillen sdělil v minulém roce, tvorba her se výrazně negativně podepisuje na jeho psychickém rozpoložení, a to až natolik, že pravidelně čelí syndromu vyhoření. Je tomu právě z tohoto důvodu, proč se navzdory povědomí o špatném technickém stavu titulu odmlčel na dlouhé měsíce po své předchozí omluvě.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz