Laura Bailey by se ráda vrátila k postavě Abby z The Last of Us Part II
i Zdroj: Naughty Dog / Sony Interactive Entertainment
The Last of Us: Part II Novinka Laura Bailey by se ráda vrátila k postavě Abby z The Last of Us Part II

Laura Bailey by se ráda vrátila k postavě Abby z The Last of Us Part II

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

25. 10. 2022 08:00

Za druhý díl The Last of Us si studio Naughty Dog nevysloužilo pouze slova chvály, hru doprovází i jistá dávka kontroverze, která se mimo jiné pojí s postavou Abby. Její představitelka se ale s kritickými ohlasy zbytečně nezatěžuje.

Reklama

  • Představitelka Abby z druhého The Last of Us by se k této postavě ráda vrátila
  • Údajně šlo o jednu z nejvýznamnějších rolí v její kariéře

Laura Bailey v rozhovoru pro server Comic Book Movie naznačila, že by se k postavě s radostí vrátila, jelikož patří mezi zásadní role, k nimž se během své kariéry dostala.  

“Určitě bych se k ní vrátila. Vím, že její osobnost vyvolala slušné drama a mnoho reakcí, ale byla to jedna z nejvýznamnějších rolí, jaké jsem kdy měla. Na 100 % bych se k tomu vrátila, abych si mohla více zahrát Abby, pokud by se naskytla příležitost.”

The Last of Us Part II již překonalo 10 milionů prodaných kopií, je tedy logické, že Sony dá zelenou i dalším hrám využívajícím tuto značku. Nejblíže je samostatný multiplayerový titul, jenž přímo vychází z dvojky, časem však zřejmě dojde i na regulérní třetí díl. Neil Druckmann ostatně už v dubnu minulého roku prohlásil, že dokončil kostru scénáře.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz