Konami obnovilo značku Silent Hill, ta nově zmiňuje virtuální realitu
i Zdroj: Konami
Novinka Konami obnovilo značku Silent Hill, ta nově zmiňuje virtuální realitu

Konami obnovilo značku Silent Hill, ta nově zmiňuje virtuální realitu

Radek Raudenský

Radek Raudenský

15. 3. 2022 14:45

Spekulace o značce Silent Hill se vedou už několik měsíců. Dle různých informací má Konami na sérii pracovat, další zdroje zase tvrdí, že nikoliv. Faktem je, že se po letech ticha dostal například Pyramid Head do hry Dead by Daylight, oživení série nyní naznačuje i obnovení ochranné známky.

Reklama
Reklama

  • Konami obnovilo značku Silent Hill
  • Na tom není nic zvláštního, avšak nově se u jména objevuje zmínka o virtuální realitě

O této situace často informujeme ve spojení právě se zapomenutými značkami, Konami ale ochrannou známku doplnilo. Jak si všiml uživatel LongJonSiIver na redditu, vydavatel nejen, že známku obnovil, ale také doplnil zmínkou o virtuální realitu. Pokud by se hra vrátila, její hororová atmosféra by se do virtuální reality rozhodně hodila.

Náznaky toho, že Konami se Silent Hillem něco tvoří, se objevují už od minulého roku. Anonymní zdroje webu VGC prozradily, že chce studio obnovit zašlé tituly pomocí remaků. Nedávné navázání strategického partnerství se studiem Bloober Team, které stojí za tituly jako The Medium či Layers of Fear, je také jednou z možností, jak Silent Hill opět přivést k životu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz