Jurský park má datum vydání a nový trailer
Novinka Jurský park má datum vydání a nový trailer

Jurský park má datum vydání a nový trailer

konfrst.jan@gmail.com

konfrst.jan@gmail.com

31. 3. 2018 13:19 3
Reklama
Reklama

Dříve avizovaná neoficiální informace týkající se data vydání další herní kapitoly Jurského parku se potvrzuje a aktuálně se oficiální cestou dozvídáme, že Jurassic World: Evolution dorazí na počítače i na konzole právě v průběhu června.

Ve hře se mimo jiné objeví také známý herec Jeff Goldblum a v jeho doprovodu se budete moci opět jednou pokoušet o úspěšný provoz jednoho netradičního zábavního parku prorostlého nebezpečnými pravěkými bestiemi.

Hra dorazí 12. června (tedy v již dříve avizované datum) a současné odhalení pochopitelně doprovází také klasický bonus v podobě čerstvé upoutávky. Ta představuje líbivou grafickou stránku hry, nastiňuje některé z jejích mechanismů, připomíná povědomé scenérie a varuje také před četnými riziky.

Některá z těch přitom mohou vést i k hotovým nočním můrám PR agentur a k úniku zrovna vyhladovělých dinosaurů i mezi návštěvníky. A v takovém případě bude pochopitelně záhodno velmi rychle jednat, což v případě včasné předobjednávky znamená i nějaký ten drobný bonus přímo do hry navíc.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz